Bayan örgü hırka modelleri

Bayan örgü hırka modelleri sonbahar yalarına girdiğimiz şu günlerde hava sıcaklıklarındaki düşüş kendini iyice hissettirmeye başladı. Özellikle hanımlar akşamları dışarı çıkarken temkinli davranarak incede olsa hırkalar almaya başladılar. tabi havaların sıcaklığı düştükçe bu hırkaların kalınlığı artacaktır. İşte size her zaman kullanabileceğiniz, sizi her zaman şık gösterecek son moda kadın hırkaları.

Bu senede geçen sene olduğu gibi Jean üzerine kombinleyebileceğiniz uzun ve salaş hırkalar moda. Kahve, gri ve siyahın her tonu oldukça revaçta. Bu hırkaları işlerken öncelikle boyuna karar vermelisiniz. Bilek boyunda yapabileceğiniz gibi (işlemesi biraz uzun sürecektir) boyunu dizinizde de yapabilirsiniz. Salaş bir hırka yapacağınız için en küçük 4 numara şiş kullanılmalıdır. Hırka boyu boyunca düğmeli olabileceği gibi hiç düğme yapmayıp belden kuşaklı da yapılabilir. Üç parça şeklinde işlenmelidir. İki parça ön bir parça arka olacak şekilde. Arka düz işlenmeli, öndeki her bir parçaya büyük birer saç örgüsü işlenmeli, yaka ise hâkim yaka olacak şekilde işlenmeli.

Model oldukça basit bir model fakat üzerinize giydiğinizde ne kadar trend olduğunu göreceksiniz. Sadece işlemeniz biraz uzun sürecektir. Bu model her kıyafetin üzerine rahatlıkla kombinlenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir