Bebek bere modelleri

Bebek bere modelleri soğuk havaların gelmeye başladığı şu günlerde bebeklerimizi hem soğuktan korumak için hem de çok daha şirin görünmeleri için onlara minik bereler işlenebilir.  İstenilen renk ve modelde işlenebilirler. Üstelik satın alınan berelerden daha sağlıklı ve daha yumuşak olacaklardır. İşte miniklerimize bereler.

İki renk ipten kolay ama şık bir bere yapmak istenirse oldukça fazla orlon seçeneği bulunuyor. Küçük yaştakiler için biraz daha yumuşak orlonları seçmenizi tavsiye ediyoruz. Çocuklarda önemli olan kaşındırmayacak orlonlar seçmek olacaktır. Çocuklar bere takmaktan pek hoşlanmazlar birde kaşındıran tiftik tarzı orlonlar seçerseniz bu bereyi hiç kullanmak istemeyeceği anlamına gelecektir. Bu yıl en öne çıkan modellerin arasında ön kısmına yüz şekilleri işlenen modeller oluyor. Kız çocuklarında makyajlı barbie yüzleri yer alırken, erkeklerde ünlü çizgi film kahramanlarının yüzlerini işleyebilirsiniz. İşlemek zor gelir ise keçe kumaşından kesip dikmenizde güzel bir bere ortaya çıkartmak için çözüm olacaktır.

Özellikle bebek berelerinde bağlamalı modelleri seçmenizi tavsiye ediyoruz. Siz farkında olmadan bebeğiniz bereyi çoktan çıkartmış olabilir o nedenle sabitlemek her zaman işinize yarayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir