örgü kazak modelleri

örgü kazak modelleri kış mevsimlerinde üzerimizden çıkarmadığımız kazaklar bu yıl da oldukça moda. Değişik desenler ve renkler sayesinde çok çeşit elde edebildiğimiz bu örgü kazaklar, sıcak tutmakla kalmayıp hoş görünümleri sayesinde de vazgeçilmezler arasındadır.

Bu senenin örgü kazaklarına bakacak olursak; en çok salaş kazakların dikkat çekmekte olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca salaş kazakların yanında Selanik örgü modeli de yine moda olan örgü kazak motifleri arasındadır. Çoğunlukla taytların üzerine kullanılan uzun kazaklar da yine bu senenin moda örgü kazakları arasına girmektedir. Sadece uzun kazaklar değil kısa ve daha dar yapıda olan örgü kazaklar da yüksek bel pantolonlar ile de oldukça dikkat çekici duruma gelmektedir. Biçim olarak ise yine bu senenin örgü kazaklarında asimetrik tarzda örülmüş kazaklar kullanılmaktadır.

Bu senenin moda renkleri arasında olan hardal sarısı da örgü kazaklarda kullanılabilen renkler arasındadır.  Siyah pantolon ile kombin hoş bir şekilde tamamlanabilmektedir. Erkekler için de çok tercih edilen örgü kazaklarda da yine bu senenin modası olan kiremit kırmızısı tercih edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir