örgü etol modelleri

Örgü etol modelleri kadınların sık sık kullandığı aksesuarlardan biriside etollerdir. Akşam serinliğinde dışarı çıkarken, bir parka oturum arkadaşlarla sohbet ederken veya özel davetler giderken omuza bir şeyler alınması gerektiğinde şık etoller imdada koşar.

Etollerin şiş ile işlenebilen modelleri olduğu gibi tığ ile işlenebilen iplik motif yada dantel motifler ile yapılanları da mevcuttur. Birbirinden farklı modeller ve renklerle sizde tarzınızı yansıtabilir aynı zamanda soğuktan da korunabilirsiniz. Bu modele benzer basit ama şık modellerle çok güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu yıl örgülerde pastel tonlar moda olacağı için pastel tonlar tercih edilebilir. Buz maviler, gri severlere açık füme renkler, tozpembeler bu modelde oldukça şık duran renklerdir. Şayet abiye üzerine işlenecekse parlak beyaz ya da parlak siyah tercih edilmelidir.

Sadece gece gezmelerinde değil yılın mevsim değişim aylarında gündüz kullanım içinde oldukça uygun olan etolleri kendiniz için değil, ayrıca güzeller güzeli prenses kızınız içinde tasarlayabilirsiniz. Kendini daha havalı hissedecek prensesiniz bu hediyenizi çok ama çok beğenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir